Advertisement
Вие се наоѓате тука:Насловна arrow Компании arrow Битолаarrow Elektroluks - Electrolux
Компании
Компании Пребарај Додади компанија

Elektroluks - Electrolux

Браќа Мингови 18 Битола
Е-маил: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Веб(URL)
Име: Димче Палензо
Тел.: 047/203 330
Производство на електрични грејачи и гумени производи.
Објавена на: 2008-09-08 15:25:09    Прегледи: 5357
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Случајни слики

Посетители

Пријатели

 

Реклами